Make your dreams at night and live them at the day.

30 Day Blogging Challenge - Challenge 02 - Day 14,15

1. srpna 2014 v 14:45 | Pacakspacak |  Challenges

►►30 Day Blogging Challeng◄◄

Challenge 02 - day 14 and 15
Ano, stalo se to zas, zase jsem na jeden den zapomněla... jsem hrozná :DDAY 14 - 3 HEALTHY HABITS
Doufám, že jsem to pochopila dobře :D Prostě jako 3 hygienické návyky... No, co bych k tomu řekla :D
Tohle bude asi krátké.

1. Koupel/Sprcha - Zapnete si vodu, naložíte se do ní, jste tam požadovanou dobu, napatláte se nějakou tou mycí věcí, spláchnete to ze sebe, vylezete :D (Vím, můj návod je velmi nepostradatelný)

2. Čištění zubů - Koupíte si kartáček a pastu, dojdete do koupelny k umyvadlu, na kartáček nandáte pastu, vyčistíte si zuby, uklidíte kartáček a pastu, zopakujete večer, ráno a pro velmi čistotné i po jídle.

3. Emm.. Mytí si rukou? - Otočíte kohoutkem nebo jinak zapnete vodou, namočíte ruce, vezmete si mýdlo, namydlíte si ruce, spláchente to, máte hotovo, ještě doporučuji utřít do ručníku.. :D

DAY 15 - WHERE WILL I BE IN 5 YEARS
Tak za prvé doufám, že budu ještě živá. Měl by to být můj maturitní ročník, chci složit maturitu a dostat se na vysokou školu (Psychologie nebo Managment, možná něco úplně jiného).
V tom stejném roce si chci pořídit mého prvního úplně vlastního psa a to Australského ovčáka. Ráda bych hodně cestovala. V té době budu už URČITĚ (emm, doufám :D) mít partnera, se kterým bych už nějak mohla počítat na dlouhodobější vztah (Bude mi 19, tak co). Chtěla bych mít už za sebou nějaký úspěch nebo v nejbližší době před sebou. Abych si mohla říct, že jsem něco dokázala.

No jo, sní se hezky, ale jaká bude realita? Uvidíme za 5 let :D Doufám, že mi blog vydrží a budu to moci porovnat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maggi Maggi | Web | 1. srpna 2014 v 18:11 | Reagovat

Ha, díky za návod :D to se vidíš hodně dobře, ať ti to vyjde. :) a na OneRepublic bych STRAŠNĚ chtěla, ale máma mě tam nechce pustit kvůli tomu davovýmu šílenství. -_- :'( ona mě nepustí snad nikdy, nechtěla ani v únoru, a to sem si ty blbý lístky přála k Vánocům jako jedinou věc. Samozřejmě, že jsem je nedostala -_-

2 Pacakspacak Pacakspacak | Web | 1. srpna 2014 v 21:14 | Reagovat

[1]:Není zač :D! Tak víš co, musím si trochu věřit :D Přeci se hned nebudu vidět jako bezdomovce :D. Zkus ji přemluvit, ráda bych se tak s tebou poznala a navíc One Republic naživo, aaaaah. A díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama