Make your dreams at night and live them at the day.

Last war - Jednorázovka - FrostIron - 2/3

14. července 2014 v 15:53 | Pacakspacak |  Jednorázovky

►Last war

Jednorázovka - FrostIron - 2/3

Aoj! Je tu pokračování "Jednorázovky" Last war. Na začátku jsem dala trochu volnost mému úchylnému já, ale nebojte, není to nijak zabroušené do detailů, protože na to mé svědomí nemělo. Vím, že je ta celá Frostiron věc velice nepravděpodobná a divně podaná, ale snad to celkem jde. Doufám, že je to napsané aspoň trochu srozumitelně. Nejsem ani nijak velký fanoušek FrostIron, ale v době, když jsem o této povídce začala přemýšlet jsem fanouškem byla. To by snad na úvod stačilo :).Byli v Tonyho ložnici. Loki Tonyho pořád držel za jednu ruku a šibalsky se u toho usmíval. Znovu Tonyho políbil, ale ten se najednou odtáhnul.
"Počkej! Co to k sakru děláme?!?" jako kdyby se ze snu vrátil do reality.
"Prolomujeme ledy? Upevňujeme vztahy? Říkej si tomu jak chceš," pokrčil rameny Loki a nahodil nevinný výraz.
"Ale tohle.. tohle je pěkně divný. Co se to semnou do prdele stalo?"
"Spokojíš se s vysvětlením," zamyslel se a pokračoval " třebaaa.. že jsem tě očaroval a ovládám tě?"
Tony pořád vypadal dost zaraženě a sám nevěděl co se to vlastně děje. I když kdyby se to někdy provalilo, vysvětlení, že byl pod Lokiho nadvládou, se mu celkem zamlouvalo.
Loki se přiblížil k Tonymu tak, že se jejich čela skoro dotýkala. "A teď mi po pravdě řekni. Tobě se to nelíbí?" chladně a letmo Tonyho políbil. Stark se jen pousmál a znova se v duchu zopakoval "V životě se má zkusit všechno." Stejně už udělal i bláznivější věci... možná. Vůbec nevěděl, co vlastně k Lokimu cítí, do teď to byl nepřítel číslo 1 a teď se tady s ním líbá v ložnici? Ok, zloduši jsou sexy, ale on není žádná zamilovaná teenagerka. Určitě ho nemiloval, nebo jo? Nebo se mu líbí? Co když ho doopravdy něčím očaroval? (Každopádně by to bylo velmi příjemné kouzlo).

Tony měl plnou hlavu podobných myšlenek, když ho v tom přerušil Loki.
"Chceš - zažít..... něco božského?" pomalu zašeptal Loki Tonymu do ucha a pousmál se.
Tony vzhlédl do jeho zelených jiskřících očí a jen se usmál a přikývl na znamení souhlasu.
Loki neváhal, sklonil se k Tonyho rtům a ty se protly ve vášnivém polibku.
Jednou rukou zajel Tonymu do vlasů a druhou ruku spustil do oblasti Tonyho beder. Stark držel boha na zádech. Loki začal pomalu ustupovat k posteli. Když byli dostatečně blízko, oba se tam svalili.
"Loki," tiše vydechl Tony.
"Pššt," dal si Loki prst k ústům.
Tony ležel na zádech a Loki seděl nad ním. Zelenoočko strhl Starkovi triko a natáhl jeho ruce nad jeho hlavu. Tony chtěl ještě protestovat a zvednout ruce, ale Loki mu je přidržel na místě a políbil ho. Vždycky musel mít navrch, i při tomhle.

*Zbytek noci vám už radši ani nebudu popisovat, byla divoká a hříšná (alias nedokážu natolik potlačit mou stydlivou stránku aby ta úchylná mohla zajít do detailů :D, možná příště.)*

Ráno se probudili vedle sebe v objetí (oba nazí jak se dalo čekat). Tony pomalu otevřel oči, sednul si a chytl se za hlavu. "Co sem to k sakru udělal? Co se to semnou stalo?" motalo se mu pořád dokola v hlavě. Jejich oblečení bylo poházené po pokoji. Podíval se na hodiny nad vchodem do pokoje, bylo už 8 hodin. Kdyby byl Tony na Zemi, převalil by se a spál by dál v tuto pro něj ještě "nekřesťanskou hodinu". Tady měl ale za půl hodiny poradu a zároveň snídani, jestli sem někdo vtrhne ho probudit a uvidí ho s Lokim... Né ne ne, tohle se nesmí stát. Pomalu se zvedl a zabalil se do deky, poházené oblečení nechal tam, kde je a místo toho zamířil do tašky s věcmi, kterou si přivez s sebou. Tam vylovil rudé tričko, džíny a samozřejmě spodky.

Loki se probudil ve chvíli, kdy se Tony začal oblékat. Tony si toho všimnul, ale nijak nezareagoval.
"Taky ti přeji dobré ráno," ospale a štiplavě pronesl Loki.
Tony pořád mlčel.
"To jsem ti až tak zničil život jednou nocí?" řekl mu udiveně a podrážděně Loki, který stále čekal na jakoukoliv Tonyho reakci. Tony se ale jen pořád oblékal zády k Lokimu. Loki se taktéž otráveně postavil a mávnutím ruky se jeho oblečení na podlaze objevilo na něm.
"O tomhle se nikdo nedozví, byl to omyl." zasyčel Tony, zatímco si zapínal pásek u kalhot.
"Takže já jsem pro tebe omyl? No, tak to jsem rád, že to vím. Teď si připadám jako nějaká laciná emm jak to říkáte .. šlapka na jednu noc." Jakoby s ledovým klidem argumentoval s Tonym. Jeho ledový klid byl ale jen na obalu. Připadal si s Tonym dobře, myslel... Ani neví, co myslel.. ale rozhodně ne, že to dopadne takhle.
"Bože Loki!" otočil se na něj Tony a chtěl mu začít přednášku na téma "Tohle nejsme já, tohle se nikdy nemělo stát, ještě před pár dny jsme se chtěli navzájem zabít." Loki ho ale včas přerušil.
"To si v noci říkal často," ušklíbl se na Tonyho a tomu došla slova.
Zakroutil hlavou a odcházel z pokoje, ještě než prošel dveřmi, naposledy se otočil na Lokiho a řekl mu.
"Promiň, jestli jsem ranil tvoje city, ale pro mě to nic neznamenalo. Prosím zapomeň na to," řekl to tak jistě, bylo to jako kdyby Lokimu vrazil kudlu do zad. Ještě chvilku přidržel dveře a díval se do země, pak je zavřel a odešel.

Tonyho cestou do sálu ještě zžíralo svědomí, ale během let jeho egoistického života už ho dokázal vypínat. Nechtěl se s Lokim teď vůbec vidět, možná proto, aby nezapochyboval o svých slovech. Když přišel do místnosti, kde se měla poslední porada před bitvou konat, byli tam už všichni až na něj, Lokiho a Odina.
"Wow, no je to možný? Stark nepřišel jako poslední? No to mě podrž." pozdravila Natasha Tonyho.
"Taky tě zdravím," ušklíbl se na Natashu a sedl si ke stolu naproti ní, vedle něj bylo z jedné strany prázdné místo a vpravo seděl Bruce, který ještě poklimbával.
"Co si v noci vyváděl Zelenáči?" zeptal se ho Stark a díval se po stole, jestli někde neuvidí alkohol.
"Zelenačil," odpověděl mu skoupě Bruce a podepřel si hlavu oběma rukama.
Tony žádný alkohol nenašel a tak se musel spokojit s nějakým nápojem, který připomínal čaj.

Loki přišel do místnosti těsně před Odinem. Loki nasadil jeho štiplavý výraz, který jako vždy říká: "Nesaháte mi ani po kotníky." Než aby si sednul vedle Tonyho, opřel se o blízký sloup a založil ruce. Tony se bál ať neprohodí nějakou hlášku o včerejší noci. Když do místnosti vstoupil Odin, všichni se postavili na znamení, že porada začala.
"Loki, nechceš se k nám přidat?" zeptal se ho Odin.
"Radši postojím, nerad bych kazil partu," úplně nezaujatě odvětil Loki.
"Co je to za blbost? Teď jsme jeden tým," řekl Thor, ale Loki se ani nehnul, tak ho nechali být.

Po pár nepodstatných detailech konečně přišel plán strategie. Odin promítnul jen tak do vzduchu 3D model bojové plochy a přibližného počtu útočníku a vlastních vojáků, mágů a bojovníků. Jeden křičel přes druhého a navrhovali různé strategie. Na Asgardském radaru již byla vidět celá flotila lodí a bylo jasné, že mají přesilu. "Radarové" (bůh ví, co to bylo za radar) snímky promítl po chvíli a ukázal na velkou tečku.
"Tato značka představuje jejich vlajkovou loď, z ní budou všechno řídit, je to pro ně to, co pro nás tento hrad. To je náš cíl, když zničíme jí, budou jejich ostatní lodě i bojovníci bez velení. Dalšími cíly jsou tyto dvě menší, které představují podvelení spojeneckých armád," dořekl Odin a dal prostor otázkám ostatních.
"Jak je velká?" zeptal se Clint.
"Zastínila by celé bitevní pole, tomu musíme předejít. Ve chvíli, kdy by byla nad naší armádou, mohla by na nás začít házet různé bomby a mnoho jiného, byla by to jasná prohra. Pohybuje se naštěstí hodně pomalu,"
"Co navrhujete?" ozval se Fury.
"Zrušit dosavadní rozložení velících kapitánů a sestavit tým, který bude mít za úkol loď zneškodnit. Je potřeba zničit všechny tři generátory energie, pak se loď nekontrolovatelně zřítí nebo vybouchne," odpověděl Odin a přiblížil model lodě.
"Pff, To je sebevražedná mise," ozval se Loki.
Odin neodpověděl.
"Počkat, vy po nás chcete, ať se dobrovolně obětujeme? Máme bojovat a ne, ne jít jen tak na popravu," řekl Tony i když věděl, že je to asi ten nejrozumnější plán.
"Nikdo vás nenutí do toho jít, ale bez vaší znalosti techniky to půjde těžko," argumentoval Odin.
"Fajn," vzdal se Tony.

Atmosféra potom byla pochmurná, nakonec ještě probrali přibližnou výzbroj protivníku a složili týmy na každý sektor lodi. Na boční sektory připadli dva a na střední tři, měli být nenápadní a nevzbudit na lodi poplach. To, jak se na loď dostanou, prý zajistí Loki. Fury pak přečetl složení týmů.
"Levý sektor, Romanovová a Barton," bylo hezké, že je aspoň dali spolu.
"Střední sektor, Loki, Rogers a Stark," no super, je tam s Lokim. Bude mít štěstí, když ho Loki nezabije sám.
"Pravý sektor, Banner a Thor. Neberu žádné námitky," řekl Fury, protože už úplně viděl na Starkovi, jak chce něco namítat.

Všichni se najedli a odešli, až na Tonyho a Lokiho.
"Jak to jen se mnou zvládneš? Abys kvůli mně neudělal další CHYBU," štiplavě promluvil Loki, který se ještě stále opíral o sloup na Tonyho s důrazem na slovo chybu.
"Můžeme vůbec někdy my dva žít v míru?"
"Asi nám bylo souzeno spolu umřít ve věčných rozepřích," řekl ironicky Loki a řekl to jako princezna když mluví srdceryvně ke svému princi.
"Hele, princátko, promiň za to, co jsem ti řekl a co se stalo v noci. Byl jsem asi nějak mimo.. prostě.. nevim, sorry."
"To nic, máš pravdu, byla to chyba. Byla to jen aféra na jednu noc, ty sis snad myslel, že to pro mě něco znamenalo? Pff, takových jaký si ty, bych mohl mít stovky," nedotčeně a s klidem řekl Loki.
"Tak, to je fajn, že jsme si to vyříkali. Uvidíme se na frontě. Čau!" odešel z místnosti a zanechal tam usmívajícího se Lokiho.

Chtěl působit sebevědomě, a že mu vůbec nevadilo, co Loki řekl. Opak byl ale pravdou, když mu Loki dal ochutnat jeho vlastní medicíny, dost to zabolelo. Že by to pro něho vážně znamenalo víc než jen aférka na jednu noc? Hmm, možná se už nevyzná ani sám v sobě. Nechtělo se mu to řešit a tak své pocity znovu popřel. K jeho překvapení objevil v lednici něco, co připomínalo alkohol a chutnalo to podobně. Nechtěl se opít, přeci jenom by to asi na bitvu nebylo úplně dobré, tak si jenom cucnul.

Co by vlastně měl dělat poslední den svého života? Sice si stejně pořád nepřipouštěl, že by mohl umřít, ale tak pro jistotu. Ha! Sepíše si zeznam lidí které nasral. Ano, Tony se oooopravdu nudil. Kupodivu mu to vydrželo hned dvě hodiny. Poslední jméno, které na papír napsal bylo Loki. City se vrátili. On se do něj snad vážně zamiloval, nemohl na něj přestat myslet. A ta noc se mu vlastně i líbila. Ale blbost, je to chlap. Tony si nedokázal připustit, že by byl gay ( I am not gay!) Z jeho přemýšlení ho vytrhlo klepání na dveře.
"Starku, máme se jít připravit a přemístit," vykoukl ze dveří Steve a bez výrazu ho poslal do zbrojírny.
Tony vstal, zapnul si příručního Jarvise a šel.

Ve zbrojírně již byl celý tým "alfa", jak je pojmenovali. Kromě klasické pozemské zbraně dostal každý ještě Asgardskou. Střílela něco mezi plazmou a laserem, hlavně byla tichá a nenápadná. To, co střílela, totiž skoro nebylo vůbec vidět. Dostali také ochranné obleky, které lidská zbraň neprostřelí (ten jim teda vážně bude užitečný). Tony ho měl taky, ale jelikož bude většinu času ala Iron man, asi mu k ničemu nebude. Když byli dostatečně vyzbrojení, přešel Tony ke svým oblekům. Někdo je potáhnul ještě jemu neznámým kovem. Místní technici mu vysvětlili, že je více odolný zbraním na principu laserů, plazmy a ještě dalším věcem, kterým ani on nerozuměl.

Armáda už byla nachystaná na místě, kam by měla dorazit vlna útočníků. To znamená na druhé straně hradu, na druhé straně než je Bifrost. Bezprostředně u hradu bylo pokračování města, ale o kilometr dál byla rozsáhlá pláň, kde se všichni připravili. Bylo tam nepočitatelně bojovníků, miliony. Velení mělo své místo v horních patrech hradu, kde je na pláň dobrý výhled. Odin a Fury všechno řídili, tým alfa se mezitím ve spodním podlaží připravoval na misi u letounu, který zkonstruoval Tony ještě na Zemi a Loki mu dal magickou roušku. Loď byla celkem dost nápadná a tak nikdo z týmu kromě Lokiho nechápal, jak budou nenápadní.

"Jak se v tomhle chceš nepozorovaně dostat do jejich lodi?" zeptal se Stark.
"Nejsi tady náhodou ty ten génius?" opáčil se na něj ironicky Loki.
"To ano, ale tahle loď nebyla určená na nenápadnou misi, je to rychlý ničitel.
Loki vlezl do lodi, chvilku se nic nedělo a pak loď jednoduše zmizela. Všichni jen nevěřícně koukali.
Loď se zase objevila a Loki z ní vystoupil.
"Spokojen plecháči?" ušklíbl se na něj Loki.
"Naprosto," se stejným tónem i výrazem mu Tony odpověděl.
"Jak se dostaneme každý do jiné části lodi?" zeptal se Steve.
"Ta loď je tak velká, protože jsou v ní čtyři moduly, které se můžou oddělit, předpokládám, že stejně nepozorovaně jako samotná loď." odpověděl Tony a Loki jen přikývl.
"Je tam jeden modul navíc, pokud se někdo do lodi zvládne dostat zpátky, může se tak dostat do bezpečí a neumřít," pokračoval Tony.

Ozvala se přehlušující rána. Všichni vyšli na okraj hangáru a vzhlédly do dálky k obloze. Do atmosféry planety se již přiblížily první lodě a ničí všechno co jim přijde pod ruku. Nikdo se nezmohl ani na jediné slovo. Až po chvíli civění se ozval Thor.
"Válka začala."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Iko Iko | E-mail | Web | 14. července 2014 v 18:25 | Reagovat

No páni, páni, páni..! :DD Je to pěkně napínavý, a vážně mně mrzí, že ta další část už bude zároveň tou poslední. Ale teď vážně- proč nás všechny baví psát takovéhle konce? xD Tony a Loki jsou děsně roztomilí.. :)

2 Maggi Maggi | Web | 14. července 2014 v 18:57 | Reagovat

Jo.. Jo! Strašně jsem se těšila a dočkala jsem se :3 jsem šíleně zvědavá na Tonyho. :3 :D jen doufám, že se jako jedinej (a ještě s Lokim) nedostane do toho modulu -_- :'( (ironie, běda ti, jestli to tak bude! :D) Tony s Lokim jsou úžasní, jak se "nemají" rádi. :D

3 Pacakspacak Pacakspacak | Web | 14. července 2014 v 19:22 | Reagovat

[1]: Díky :) Protože my "fanfictionerky" jsme prostě strašně zákeřné Muhehehehehe *ďábelský smích*

[2]: Pfff.. Já a být tak zlá? ... *Muhehehehe* :D Ani ještě sama nevím :3

4 Maggi Maggi | Web | 14. července 2014 v 19:49 | Reagovat

Jo, a ještě abych ti odpověděla na komentář- 5ka z N.M.P. chybí neúmyslně, až budu u pc tak to opravím. No a 15tka.. :D to musím přiznat, že to byl úmysl, mě osobně se ta kapitola vůbec nelíbila a s dítětem na krku by se mi špatně psalo - původně jsem si totiž myslela, že až se jim narodí, tak to ukončím, ale pak mě to znovu chytlo.  :D ale teda cením si tvého pídění, myslela jsem, že je kapitola nadobro ztracená. :D ale musím uznat, že by asi byla lepší teorie s tím zmizením, nebo jak jsi to tam psala. :D
A nope, nejsem z Prahy, jsem od Trutnova.. to by se zaběhlo hodně daleko :D

5 Pacakspacak Pacakspacak | Web | 14. července 2014 v 20:01 | Reagovat

[4]: Děkuji za vysvětlení :) .. Tak víš co :D Třeba je to převtělený nějaký bůh z Asgardu a umí se přemisťovat :D

6 Nessa Marlov Nessa Marlov | E-mail | Web | 14. července 2014 v 22:00 | Reagovat

Děláš si srandu? Takhle to ukončit, pffe..! :D

7 Sia Sia | 16. července 2014 v 23:46 | Reagovat

Je to napínavý, vtipný a luxusní, co si víc přát :-D Dokonale si dokážu představit Lokiho pohled: "Nesaháte mi ani po kotníky" který jen já dokážu přečíst jako nesaháte mi po poníky :-D

8 Pacakspacak Pacakspacak | Web | 17. července 2014 v 0:41 | Reagovat

[7]: Díky moc :D A taky díky za nesaháte mi ani po poníky :D Nehorázně mě to rozesmálo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama