Make your dreams at night and live them at the day.

Píšu ti bez konce a bez začátku

12. června 2014 v 23:22 | Pacakspacak |  Téma týdne v mém podání :)

◄Píšu ti bez konce a bez začátku►

Téma týdne: Píšu ti

Píšu ti bez konce a bez začátku. Od doby co tě znám má slova začínala se psát. Říkáte si, ale tím pádem si začala, možná, podle toho jak k tomu přistoupíte. Pohled na tebe mi bere slova, ale zároveň tvoří milióny odstavců o mých pocitech k tobě. Nevím kdy se mi začala ta slova psát do hlavy, proto bez začátku. Nevím ani kdy se psát přestanou, proto bez konce.

Kdybych měla sepsat vše co ti chci říct a co k tobě cítím, stačilo by to na knihu. Přečetl by sis jí? Zavadil bys o ní pohledem? Nebo snad už jsi zapomněl na ty chvíle semnou a ona tě už úplně změnila? Jsi už pro mě ztracený a mám se snažit zapomenout? Tolikrát jsem se snažila vymazat tě z mého srdce, tentokrát ale hlava bránila, když promítla mi každou vzpomínku s tebou. Párkrát myslela jsem, že už myšlenky na tebe mě netíží, stačilo jedno tvé slovo, jedna chvíle tebou a mé naděje se rozplynuly. Možná nikdy nepřestanu doufat, že se mi vrátíš.

Dej mi jeden den, aspoň jeden den kdy budeme žít minulostí a zapomeneme na přítomnost. Jeden den nesplněných přání. Jeden den bez ní a jen semnou. Den, ve který budeme spolu jako nikdy. Den pak skončí a my vrátíme se do reality, zapomeneš, ale já si budu v srdci nosit teplo tvého dechu a tvých doteků. Všechno bude jako dřív a já se znova budu muset dívat a poslouchat tebe s ní.

Poslední řádky a poslední slova, ale jen kousek toho, co chci ti říci. Teď stačí už jen odeslat a sledovat tvou reakci, ale nechci riskovat tvou ztrátu. Proto už zase mažu mou zprávu pro tebe a vypínám počítač. Jdu se snažit zapomenout, jako vždy, bez konce.

Tak je tu zase téma týdne :). Snad vám to zkrátí čekání na WTDCT a na další povídky. Nechala jsem se trochu unést pocity tak snad to není moc naplácané jedno přes druhé. Ještě bych chtěla dodat, že text se nevztahuje k žádné reálné osobě. Přeji příjemné počteníčko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama