Make your dreams at night and live them at the day.

When the dreams come true - Úvodní kapitola - Day after day...

22. května 2014 v 10:08 | Pacakspacak |  When the dreams come true

When the dreams come true

Úvodní kapitola - Day after day...Představte si, že by se vaše sny a fantazírování splnilo. Zní to hezky co? Ale co když se vám váš dosavadní život změní od základu a najednou zjistíte že ani nevíte kdo jste, musíte se přizpůsobit novému životnímu stylu, rodině a dokonce i světu. A aby toho nebylo málo, vaše nová rodina je "božská" a to doslova. Pořád to zní tak pěkně? To zjistíte sami.
Tak a je to tady! Konečně jsem se k něčemu odhodlala :D . Hmm, jak to asi uvést. Asi některé z vás sklamu ale v nejbližších kapitolkách nebude žádný ship. Ale později, by se tu měl objevit FrostIron, avšak to bude trochu složitější, bude to duální příběh ze dvou pohledů. Z Lokiho a z Taliiného (hlavní hrdinka).
Je to moje úplně první fanfiction tak prosím buďte schovívaví. Také to hodně z vás bude asi připadat až moc nereálné, ale já jsem velký snílek a optimista tak s tím počítejte :D . Tato kapitolka bude asi trochu kratší nudnější a bez bety (psala jsem to pozdě večer takže očekávám plno chyb :D ), ale nenechte se tím prosím odradit. Přeji příjemné čtení.
Díky za pomoc a inspiraci kámošce Fuckitty :)


Rty Talie a Lokiho se protly, nikdy se necítila tak v bezpečí jako s ním. Její plavé vlasy splívaly po jeho zlatém brnění. Cítila jeho dech, cítila jeho srdce, cítila jeho.
"Miluju tě." zašeptal jí Loki do ucha a jeho studenou rukou ji odhrnul pramen vlasů z obličeje. Druhou rukou pomalu sjížděl níž a níž.
"Já tebe taky." odpověděla Tal a zachvěla se, když ucítila jeho ruku na jejim zadku.
Najednou se však Lokiho výraz v obličeji změnil.. a ne příliš k dobrému
"Můžeš mi říct co to děláš?" Křičel Loki, ale ne jeho hlasem.
Odsunul ji od sebe
"Co?" vyrazila ze sebe Talia celá zmatená a odstoupila ještě o krok dál.
Talia se se probudila, bohužel na hodině biologie s nejnudnější a nejotravnější učitelkou celé její školy. Z úžasnho Lokiho se stala ohavná učitelka Trepešová, z jeho lesklého brnění gigantické špeky a to "nejlepší", z jeho černých vlasů vylézající lesklá pleška Trepky zpod pár vlasů na boku její hlavy.
"Tady nejsi doma mladá dámo! U mě v hodinách se nespí a teď mi odpověz na otázku!!" křičela Trepka celá zrudlá a pohlcená jejím učitelským záchvatem vzteku a přehnané autority.
"Já, já... zív.. omlouvám se, neuvědomila jsem si ž-"
"Nezajímají mě výmluvy, prostě odpověz na otázku nebo máš za 5 z práce v hodině a počítej se zápisem do třídnice!" nenechala ji Trepka ani domluvit.
"Vážně se omlouvám, ale nevím samotnou otázku a tudíž ani odpověď"
"Jak si to představuješ? Si myslíš že si můžeš v mích hodinách jen tak spát a ani neposlouchat?" zvyšovala Trepka pořád víc a víc hlas
"Ale.. když člověk spí, tak neslyší jin otáz-" snažila se Tal omluvit, ale byla přerušena.
"Tak ty chceš být ještě drzá jo? Radši už buď zticha, doufám že tví rodiče přijdou na schůzky." už to radši vzdala a odešla k počítači něco ťukat.
Třída se mezitím nad tímto rozhovorem dobře bavila, ale radši se vyhýbala pohledu učitelky.
Poslední dny školy jsou vždycky ty nejhorší, aspoň pro Tal, myšlenkami už je dávno u moře a na táboře s kamarády, ale v realitě pořád sedí ve škole. Chvíle si krátí procházením obrázků na Tumblru, facebooku a hlavně sněním. Není nad to ulétnout z fyziky na Asgard za Lokim a Thorem nebo snad na Pandoru.. Kamkoliv jinam než do nudné reality kde není žádná magie a ani žádní sexy superhrdinové.
Konečně domov sladký domov. Místo kde se nemusí hádat s učitelkama a dávat pozor na věci které ji nezajímají. Hodila tašku na podlahu, lehla si do polštářů na postel a vytáhla poslední díl její oblíbené knižní série a dala se do čtení. Tak moc by chtěla zažít nějaké dobrodružství, něco cokoliv. Spokojí se třeba s malým zachráněním světa.. nebo aspoň města.. jednoho člověka.. kohokoliv. Se slzami v očích se dostala na konec knihy. Zachumlá se do polštářů a přitiskne si knihu k hrudi. Hlavní hrdina umřel, ale zachránil při tom celý svět. Slzy jí stékají po tváři a přemýšlí o životě a o postavách ve filmech a knihách , které se obětovali, nebo zahodily celý svůj život jen pro životy ostatních. Taky by to chtěla dokázat, a možná by to i udělala kdyby měla příležitost.
Brečela tam snad půl hodiny a brečela by ještě déle kdyby nepřišla její máma. Jmenuje se Therez.
"Jsem doma zlato!" volala na ni matka z přízemí jejich domku.
"Jo jo ahoj mami." odpověděla Tal ještě s ufňukaným hlasem.
"Donesla jsem pizzu." lákala Therez Tal dolů
Na to už Tal zareagovala a uháněla ze schodů mlsně dolů.
"Šunková, tvá oblíbená." Usmála se na ni a podala ji kus pizzy.
"mnom Dí mnom ky mnom" Odpověděla s plnou pusou Tal a obejmula ji.
"Jak ses dnes měla? Co škola?"
"Ále, Trepešová zase prudila."
"A neprudíš náhodou ty jí? " s úsměvem podotkla Therez.
"Rozhodně ne víc jak ona mě, v klidu si spím a ona na mě vyjede že jsem neslyšela otázku."
"Rozhodně byla chyba na její straně" ironicky a už se smíchem dodá Therez a vezme si taky kus pizzy.
Therez vypadá velmi mladě, má hnědé vlasy a oči, je vyšší postavy a krásně hubená. Tal je 16 (o prázdninách 17) a není nijak extrémní žirafa, ale malá taky není, má plavé vlasy a zelené oči. Jejich rysy si nejsou nijak zvlášť podobné, ale i tak jim lidé říkají že Tal jakoby Therez z oka vypadla. Tal má ještě mladšího bráchu Mika, jsou mu jen 3 roky. A samozřejmě tátu, Deniela, vysoký, černovlasý muž s brýlemi.
K večeru přišel domů i Deniel, ale to Tal nijak moc nezajímalo, protože už byla tak unavená, že místo jejího obvyklého času k usínání (12 - 1 hodina ranní) šla spát už někdy kolem 7. Padla do postele jako mrtvola, zachumlala se do deky a nechala se unášet do říše snů. Poslední dobou je čím dál častěji na Asgardu. Možná je to tím, že se moc dívala na Avengers, ale sny už nebyly takové jako dřív. Dříve to byly sny typu: Loki! Ahhhh… muck- nikdy tě neopustím, nebo Thor! Aaaah muck- mé kladivo bude vždy s tebou. Teď už ale není na Asgardu kvůli jejímu fangirl zájmům. Jako by jí to tám táhlo. Už netráví čas s Thorem ani Lokim, jen slyší různ hlasy a vidí panorama Asgardu, ale vzdaluje se od něj - k Bifrostu. Když k němu dorazí, sen vždy skončí a ona se probudí, většinou ráno.
Tuto noc to bylo ale jiné, když se ocitla u Bifrostu, sen sice skončil, ale začal další. Na ještě podivnějším místě, nezná ho, ale rozhodně nevypadá přátelsky. Je tam noc, celkem chladná, vypadá to, jako by létala, ale je to jen průhledná podlaha a pod ní nicota. Vesmír? Peklo? Nevěděla kde je, začala se celkem bát. Zvláště pak když zjistila, že kolem ní je také prázdnota, temná - trochu vypadá jako vesmír. Popošla dál po skleněné stezce, její okraje se zmenšovaly a ona pomalu balancovala po okrajích. Na konci se zalesklo něco zvláštního. Byla to ostrá jasná světlemodrá záře. Tal se za ní rozběhla přeskakujíc díry ve skle, ani nechtěla pomyslet jaký by byl pád dolů. Doběhla až k záři, jakoby vyzařovala z malé kuličky, Tal to fascinovalo, nemohla se soustředit na nic jiného než na tu záři a pomalu ji pohlcovala. Dotklase jí. Záře vystřelila do všech směrů,Tal rozbolelo celé tělo a padla na záda, zaslechla tříštění skla. Poslední co si pamatuje byl nějaký hlas.. hlas který volal jedno jméno, Triggo!

Tal se probudila v její posteli ráno celá spocená a její tělo jí pořád bolelo, na těle našla dokonce i malé ranky od střepů, tohle jí rozhodně nepřipadalo jako sen.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clarissa Clarissa | Web | 27. května 2014 v 20:47 | Reagovat

Já myslím, že na prvotinu je to velice dobré. :)
A ten začátek moc dobře znám. Ten pocit, když si tak krásně myslíš na Lokiho a pak se před tebou objeví učitelka a chce po tobě odpověď nebo nedejbože slovíčka! :D

2 Pacakspacak Pacakspacak | Web | 28. května 2014 v 16:06 | Reagovat

[1]: Moc díky :D No jo, učitelé bohužel nemají pochopení

3 Daenerys Daenerys | Web | 26. srpna 2014 v 16:20 | Reagovat

konečně jsem se dostala ke čtení téhle povídky, už jsem se na to dlouho chystala.. Moc se mi to líbí, taky jsem faninka Avengers, Lokiho, Thora, Asgardu atd. :-D
Jdu číst dál

4 Fame Fox Fame Fox | Web | 19. listopadu 2014 v 18:26 | Reagovat

Bože, ako len tú dievčinu chápe, človeče! :D Hahaha, ja som presne ako ona. Na angline občas odletím na Asgard za Lokim, kde sa s ním poriadne "pohádam a iné" alebo som na Stark Tower kde spolu s Tonym tvorím parádne nové veci a sladko sa k sebe "túlime" :D Ach jaj, zaujal ma tento príbeh! ^^ :)ňah!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama